اخبار,اخبار اردبیل

افتتاح ۱۳ واحد تولیدی پیش از موعد در شهرک‌های صنعتی اردبیل

تاریخ انتشار :
دیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: در سال گذشته ۱۳ واحد تولیدی پیش از موعد در شهرک‌های صنعتی استان به بهره برداری رسیدند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، اجرای این طرح حمایتی را باعث تشویق سرمایه گذاران برای بهره برداری هر چه سریعتر از واحد صنعتی خود برشمرد و گفت: با ادامه و اجرای این طرح در سال ۹۹ و با تخفیفات داده شده به واحد‌های صنعتی، ۱۳ واحد تولیدی پیش از موعد به بهره برداری رسیدند که این نشان از موفق بودن این طرح حمایتی دارد.

او این تخفیفات را بیش از ۱۳ میلیارد ریال در سال گذشته ذکر کرد و افزود: حمایت از سرمایه گذاران یکی از اهداف مهم شرکت شهرک‌های صنعتی است و این شرکت از هیچ تلاش و کوششی در جهت حمایت از افزایش سرمایه گذاری در بخش صنعت استان از خود دریغ نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برای حمایت از تولید و حضور سرمایه گذاران واقعی در شهرک‌های صنعتی، مشوقات و تسهیلات ویژه‌ای برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.

اهلی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی، برنامه‌های متنوعی برای حمایت از تولید و صنایع کوچک دارد که اعمال تخفیفات ویژه برای طرح‌های صنعتی که پیش از موعد مقرر به مرحله بهره برداری می‌رسند نیز یکی از این نوع حمایت هاست.

او تصریح کرد: در این نوع طرح حمایتی، با توجه به بزرگی و نوع طرح، فرجه زمان مشخصی در اختیار متقاضی قرار داده می‌شود و در صورتی که سرمایه گذار بتواند واحد صنعتی خود را در زمان مقرر و مطابق جدول زمان بندی اعلام شده به پایان رسانیده و موفق به اخذ پایان کار و پروانه بهره برداری شود، باقیمانده اقساط واحد صنعتی مشمول مشوق و بخشودگی می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان خبر داد و گفت: با توجه به زیرساخت‌های تامین شده در شهرک‌های صنعتی و کاهش هزینه‌های سرمایه گذاری در آن و همچنین برخورداری از معافیت‌های مالیاتی ۸ تا ۱۳ ساله، شهرک‌های صنعتی بهترین مکان ممکن برای استقرار طرح‌ها و واحد‌های تولیدی است.

اهلی ادامه داد: واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی به صورت نقد و اقساط طولانی مدت است که همین امر سبب استقبال و افزایش حضور سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی می‌شود.

افتتاح ۱۳ واحد تولیدی پیش از موعد در شهرک‌های صنعتی اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *