معجون ترب
برای جلوگیری از بروز بیماری ها و یا رفع مشکلاتی در دستگاه گوارش روش سم زدایی را می توان پیش گرفت، سم زدایی روده و کبد با ترکیب چند مورد از سبزیجات مفید نسخه عالی طب سنتی است.

سم زدایی روده و کبد با خوردنی های طبیعی

برای سم زدایی روده و کبد به سراغ داروخانه طب سنتی می رویم ،دستورالعمل هایی که در این مقاله به شما ارائه خواهیم داد اکثرا برای قرن ها مورد استفاده قرار گرفته اند و تاثیرات فوق العاده آن بارها و بارها ثابت شده است.
از آنجایی که کبد یکی از ارگان های اصلی است باید پس از مسمومیت ، فورا سم زدایی شود. بسته به شیوه زندگی شما ، کبد می تواند فورا مسموم شود و شما را دچار مشکل کند و رنج بکشید و می تواند کار آنرا متوقف سازد. اگر شما می خواهید که دچار این مشکل نشوید و یا اگر مسموم شده اید می توانید با یک رژیم غذایی سالم از این مشکل دور شوید.
ترب برای سم زدایی و انواع مختلف رژیم مناسب است چرا که حاوی الیاف رژیمی بسیار شناخته شده ایی است که می تواند دستگاه گوارش نیز بطور کامل پاکسازی کند. ترب نیز سلامت روده را دربر می گیرد و از آن محافظت می کند.
سم زدایی روده

نسخه گیاهی و طبیعی سم زدایی روده و کبد با ترب قرمز

سم زدایی طبیعی روده و کبد با معجون ترب قرمز

در این بخش از قصد داریم تا شما را با چگونگی تهیه شربت پاک کننده سموم روده و کبد آشنا سازیم.
مواد مورد نیاز :
  • 3عدد هویج پوست کنده و شسته شده
  • 6 برگ کلم
  • ½ لیمو پوست کنده
  • ریشه زنجبیل
  • دو عدد سیب شسته شده
  • یک عدد ترب شسته شده

سیب و هویج

طرز تهیه نوشیدنی خانگی برای سم زدایی روده و کبد :

ابتدا ، دو فنجان آب را به مخلوط کن اضافه کنید و سپس تمام مواد گفته شده در بالا را داخل مخلوط کن بریزید و بطور کامل مخلوط کنید تا یک دست خرد شود و آنرا در یخچال قرار دهید تا خنک شود سپس بنوشید.

خواص ترکیبات اصلی نوشیدنی سم زدایی روده و کبد

سیب
مواد تشکیل دهنده سیب حاوی ضدعفونی کننده سالم است چراکه مقدار زیادی پکتین که به دستگاه گوارش کمک می کند تا سموم را دفع کند ، می باشد.
سیب برای کبد
ریشه زنجبیل
یبوست ، نفخ و بسیاری از مسائل مربوط با دستگاه گوارش را با ریشه زنجبیل می توان درمان کرد. ریشه زنجبیل همچنین نیز برای سم زدایی روده و کبد استفاده می شود.
لیمو
لیمو یک ابزار مناسب و شگفت انگیزی برای سم زدایی روده و کبد است که می تواند به بهترین نحو این دو ارگان را سم زدایی نماید. لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است ، که برای تجدید متابولیسم بدن مناسب است.
لیمو برای کبد
کلم
کلم یکی از بهترین گزینه ها برای کبد می باشد و شما می توانید آنها را هم بصورت آب پز و یا خام مصرف نمایید. کلم برای رفع سموم شما بسیار مناسب است و توصیه می شود که این گیاه را رژیم غذایی خود اضافه نمایید.
هویچ و ترب
هردوی این گیاهان از ویتامین A زیادی برخوردارند. مصرف این دو گیاه به شدت توصیه می شود چراکه باعث سم زدایی کبد می شود.

سم زدایی روده و کبد با ترب قرمز + دستور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *