کد: 27                                       تاریخ انتشار: 95/03/27

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

رئال مادرید چریشف را به ویارئال فروخت

کهکشانی‌ها هافبک هجومی روسیه‌ای خود را به تیمی فروختند که پیش از این یک فصل در آن بازی کرده بود.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از ESPN، دنیس چریشف مراحل انتقالش از رئال‌مادرید به ویارئال را کامل کرد. چریشف 25 ساله با زیردریایی زرد قراردادی پنج ساله منعقد کرده است و گفته می‌شود که رقم این قرارداد حدود هشت میلیون پوند است.

چریشف که در دوران بازیگری‌اش در رئال‌مادرید بازیکنی ناکام بود و فصل گذشته در ماجرای جنجالی حذف رئال‌مادرید از جام حذفی اسپانیا مقابل کادیس نقش داشت (به دلیل رفتن به میدان با وجود سه اخطاره بودن)، در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه سال 2016 به صورت قرضی به والنسیا پیوست اما او از فصل آینده دوباره برای تیمی بازی خواهد کرد که فصل 15-2014 برایش توپ می‌زد.

باشگاه رئال‌‌مادرید با انتشار بیانیه‌ای درباره انتقال چریشف نوشته است: باشگاه‌های رئال‌‌مادرید و ویارئال برای انتقال دنیس چریشف به توافق رسیده‌اند. باشگاه مایل است از او به خاطر تعهد و رفتار حرفه‌ای که در سال‌های حضورش در این رئال‌مادرید داشت قدردانی کند.

چریشف نیز در صفحه شخصی‌اش در توئیتر نوشت: از رئال‌مادرید به خاطر فرصتی که به من برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای داد تشکر کنم. 14 سال حضورم در رئال‌مادرید را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌‌کنم.