کد: 8                                       تاریخ انتشار: 95/03/24

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

مسی: ریش‌هایم را کوتاه نمی کنم!

این روزها مسی را با چهره ای جدید در میادین مشاهده می کنیم. فوق ستاره آرژانتینی با ریش هایی که در حال پرپشت شدن هستند، ظاهری متفاوت تر از همیشه به خود گرفته است.
ورزش سه: این روزها مسی را با چهره ای جدید در میادین مشاهده می کنیم. فوق ستاره آرژانتینی با ریش هایی که در حال پرپشت شدن هستند، ظاهری متفاوت تر از همیشه به خود گرفته است. پیش از این هرگز اتفاق نیفتاده بود که مسی ریش هایش را تا این اندازه بلند کند. برخی او را از این حیث نیز با مارادونا مقایسه می کنند. دیگو وقتی مصدوم می شد و یا مشکلاتی در داخل و خارج زمین فوتبال برایش اتفاق می افتاد، ریش هایش را بلند می کرد اما قضیه مسی متفاوت با مارادونا است و نه مصدومیت و نه مشکلات شخصی، دلیل ریش گذاشتن مسی نیستند.

برخی خرافات را در این قضیه دخیل کرده اند که مسی با گذاشتن ریش سرانجام قادر به کسب یک عنوان قهرمانی با تیم ملی کشورش خواهد بود و دو هفته بعد، کوپا آمریکا را بالای سر خواهد برد.

مسی: ریش‌هایم را کوتاه نمی کنم!
 
مسی که سرمست از هت تریک برابر پاناما در حال خروج از زمین بود، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد کوتاه کردن ریش هایش گفت:" نه این کار را نخواهم کرد. اگر هم بخواهم، هم تیمی هایم به من اجازه چنین کاری نمی دهند. شاید تنها یک توطئه بر علیه من باعث شود ریش هایم را از ته بزنم."