شایعه یا واقعیت / محسن قهرمانی یکشنبه با داوری خداحافظی می‌کند            

کد: 17                                       تاریخ انتشار: 1394/09/20

صفحه نخست » اخبار ورزشی

 

شایعه یا واقعیت / محسن قهرمانی یکشنبه با داوری خداحافظی می‌کند

«محسن قهرمانی» داور فوتبال کشورمان در این هفته از لیگ برتر با دنیای داوری خداحافظی می‌کند.

شایعه یا واقعیت / محسن قهرمانی یکشنبه با داوری خداحافظی می‌کند

وبسایت رسمی برنامه نود - «محسن قهرمانی» داور فوتبال کشورمان در این هفته از لیگ برتر با دنیای داوری خداحافظی می‌کند.

به گزارش وبسایت نود، وبسایت خبرآنلاین در گزارشی با این موضوع ادعا کرد: «در حالی که کسی حتی گمان نمی‌کرد داور مشهدی که روزگاری رکورددار سوت‌زنی لیگ برتر و بازی‌های حساس لیگ را داشت و معتمد کمیته داوران بود دوباره به لیگ برگردد، «محسن قهرمانی» برگشت و در کمال ناباوری لباس قضاوت بر تن کرد. این‌بار اما قرعه حساس‌ترین بازی این هفته‌ی لیگ برتر، یعنی تراکتورسازی تبریز آن‌هم با همه مشکلاتش از جمله رفتن اولیویرا و بازگشت دوباره قلعه‌نویی  و استقلال تیم پرقدرت لیگ و رویارویی بزرگان به نام او خورده است.»

این سایت در ادامه گزارش خود آورده است: «این بازی اما از نوعی دیگر خواهد بود و جشن خداحافظی این داور هم همراهش خواهد بود و دوستانش امیدوارند این بازی بهترین و خاطره‌انگیزترین قضاوت قهرمانی باشد و بعد از این در سنگری دیگر پرورش‌دهنده محسن قهرمانی‌های دیگر باشد. قهرمانی فقط آمده بود به مخالفانش ثابت کند او آماده است، خدایی هست و با رفتنش همه را به او خواهد سپرد...»

از سوی دیگر اما در برخی محافل خبری این ادعا مطرح شده است که کمیته داوران عمدا پس از چند هفته بیرون بودن از میادین قضاوت این مسابقه مهم لیگ را به قهرمانی داده است تا وی را مجبور به خداحافظی کند. شاید هیچ کدام از این اتفاقات هم نیفتد و قهرمانی به داوری اش ادامه دهد و تمام ادعاها گمانه زنی رسانه ای از آب دربیاید.