واکنش مهاجم پرسپولیس به کشته شدن هم‌تیمی اش به ضرب گلوله            

کد: 18                                       تاریخ انتشار: 1394/09/20

صفحه نخست » اخبار ورزشی

 

واکنش مهاجم پرسپولیس به کشته شدن هم‌تیمی اش به ضرب گلوله

هم‌بازی ستاره هندوراسی پرسپولیس به ضرب گلوله در پارکینگ یک مرکز خرید کشته شد.

واکنش مهاجم پرسپولیس به کشته شدن هم‌تیمی اش به ضرب گلوله

وبسایت رسمی برنامه نود - هم‌بازی ستاره هندوراسی پرسپولیس به ضرب گلوله در پارکینگ یک مرکز خرید کشته شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، آرنولد فابین پرالتا سوسای ۲۶ ساله بازیکن تیم ملی فوتبال هندوراس بر اثر گلوله در پارکینگ یک مرکز خرید کشته شد. این هافبک بازی ساز در مرکز خرید منطقه سیبای هندوراس حضور داشت که ناگهان به ضرب گلوله کشته شد و تلاش ماموران اورژانس و حراست برای نجات جانش ثمری نداشت.

در گزارش منتشر شده از مرگ این بازیکن ملی پوش و نحوه حمله به او، آمده است: انگیزه قاتل هنوز مشخص نیست و پلیس در حال تحقیق در این خصوص است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، کشور هندوراس دارای یکی از بالاترین نرخ قتل در جهان است.

پرالتا در تیم ملی هندوراس همبازی بنگستون، مهاجم کنونی تیم فوتبال پرسپولیس بود و به همین دلیل بنگستون در صفحه اینستاگرام خود راجع به درگذشت دوست قدیمی‌اش نوشت: یک دوست صمیمی و یک قهرمان واقعی ما را ترک کرد؛ روحت شاد برادر.

عثمان مادرید، ریاست فدراسیون فوتبال هندوراس در این خصوص به خبرنگاران گفته است: مرگ پرالتا اتفاقی بسیار غم انگیز برای ورزش ملی هندوراس است.

قرار بود، پرالتا هفته آینده در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورش مقابل کوبا به میدان برود. او در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز در ترکیب هندوراس به میدان رفت و کاپیتان تیم ملی زیر ۲۰ ساله‌های هندوراس هم بود.