مظلومی قبل از بازی با تراکتورسازی: برایشان از بعد بازی با ما آرزوی موفقیت دارم                 

کد: 25                                       تاریخ انتشار: 1394/09/21

صفحه نخست » اخبار ورزشی

 

مظلومی قبل از بازی با تراکتورسازی: برایشان از بعد بازی با ما آرزوی موفقیت دارم

سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، گفت: امیدوارم نتیجه خوبی را در این دیدار کسب کرده و موفق شویم.

واکنش مهاجم پرسپولیس به کشته شدن هم‌تیمی اش به ضرب گلوله

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، گفت: امیدوارم نتیجه خوبی را در این دیدار کسب کرده و موفق شویم.

به گزارش وبسایت برنامه نود، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز اظهار داشت: بازی سختی خواهیم داشت. تراکتور سازی از تیم های بزرگ ایران بوده و تماشاگران خونگرمی دارد. بازیکنان خوبی دارند. به آقای قلعه نویی تبریک گفته و بعد از بازی با ما، آرزوی موفقیت برایشان دارم. در این هفته، تیم ها شناخت خیلی خوبی نسبت به یکدیگر دارند.

وی ادامه داد: تراکتور سازی تیم خوبی بوده و بازیکنان خوبی را در اختیار دارد. بازیکنان حریف را آنالیز کرده ایم و می خواهیم از نقاط ضغف این تیم استفاده کرده و همچنین نقاط قدرت آنها را خنثی کنیم.

مظلومی، بیان کرد: امیدوار هستیم بازی زیبایی انجام شود تا تماشاگران لذت ببرند. جابر انصاری در دیدار فردا حضور نخواهد داشت. یک مربی با دو روز تمرین کردن نمی تواند تاثیر زیادی داشته بشد ولی می تواند از نظر انگیزه تاثیرگذار باشد.

سرمربی آبی پوشان، گفت: من از تراکتور سازی به تیم ملی راه پیدا کرده و احیا شده بودم. خاطرات خوبی از دو سال حضور در تبریز داشتم. یک امتیاز بهتر از هیچ است. امیدوارم شرایط آب و هوا بهتر باشد.

وی درخصوص اینکه آیا مشکلی با امیر قلعه نویی دارد یا خیر؟، بیان کرد: خیر به این صورت نبوده است. من مشکلی با هیچ کسی ندارم.

مظلومی، اظهار داشت: پخش بازی های خارجی، توقع مردم را بالا برده است. ما بدترین زمان ها را برای برگزاری بازی انتخاب می کنیم ولی بازی ها در تمام دنیا، روز های تعطیل برگزار می شود. فوتبال با ورود مردم به ورزشگاه ها، زنده است.