فهرست ائتلاف اصولگرایان تغییر کرد    

کد: 372                                       تاریخ انتشار: 94/12/05

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

فهرست ائتلاف اصولگرایان تغییر کرد

با نزدیك شدن به روز جمعه و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، جریان اصولگرا كه پیش از این با نام ائتلاف بزرگ اصولگرایان و سخنگویی حدادعادل و با شعار معیشت ، امنیت و پیشرفت لیستی ٣٠ نفره را برای تهران ارائه داده بود ظاهرا آرایش جدیدی به خود گرفته است.
پایگاه خبری انتخاب: با نزدیك شدن به روز جمعه و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، جریان اصولگرا كه پیش از این با نام ائتلاف بزرگ اصولگرایان و سخنگویی حدادعادل و با شعار معیشت ، امنیت و پیشرفت لیستی ٣٠ نفره را برای تهران ارائه داده بود ظاهرا آرایش جدیدی به خود گرفته است.

پس از معرفی فهرست ٣٠ نفره ائتلاف اصولگرایان انتقادها به نوع بسته شدن این لیست از سوی چهره ها و تشكیلات این جریان بالا گرفت و بسیاری از افرادی كه گمان می كردند نامشان در لیست قرار خواهد گرفت از این مهم جا مانده و تصمیم گرفتند تا به صورت مستقل و یا قرار گرفتن در لیست های دیگر در رقابت های انتخاباتی حضور داشته باشند.

اما ظاهرا ائتلاف بزرگ اصولگرایان در لحظات پایانی به این نقطه ضعف مهم پی برده و برای پیروز شدن در انتخابات قصد كرده تا لیست نهایی خود را اصلاح كند.

لیست ائتلاف اصولگرایان تغییر کرد

بدین منظور از ساعاتی پیش ائتلاف بزرگ اصولگرایان با شعار خود، لیستی با عنوان "٣٠ + ٥" را منتشر و در سطح شهر تهران به صورت گسترده توزیع كرده است.

تكثیر ناگهانی این فهرست و توزیع آن كه گفته می شود توسط عوامل این تشكیلات در شهرداری تهران صورت گرفته كاملا در سكوت خبری و به صورت چراغ خاموش عملیاتی شده است.

عدم استقبال از همایش ها، انتقادات فراوان به ضعف در لیست ائتلاف و ترس از شكست از جمله عواملی است كه منجر شده تا ائتلاف اصولگرایان با انتشار فهرست ٣٠ + ٥ از هواداران خود بخواهد از میان این ٣٥ نفر به ٣٠ نفر رای داده و لیست خود را تكمیل كنند.

سید شهاب الدین صدر، سید مهدی هاشمی، حسین طلا، حسن بیادی و مهدی كوچك زاده پنج مفری هستند كه به لیست سابق ائتلاف اضافه شده اند.

با این تفاسیر باید روز جمعه منتظر بود تا طرفداران اصولگرایان، برای تكمیل لیست خود، از میان این ٣٥ چهره ، ٣٠ نفر را برگزینند.