کد خبر: 34                                       تاریخ انتشار:  95/07/04

صفحه نخست » مجله اینترنتی

 

اعدام برای مردی که از کانال کولر وارد خانه‌ شد و به یک زن تجاوز کرد

حکم اعدام مرد جوانی که از کانال کولر وارد منزلی شده و دختر جوانی را به طرز فجیعی مورد آزار و اذیت قرار داده بود، در دیوان عالی کشور تائید شد.
اعدام برای مردی که از کانال کولر وارد خانه‌ شد، و به یکی از خواهران تجاوز کرد
تحقیقات پلیس در این باره از سال 94 به دنبال اعلام گزارشی به پلیس زرقان آغاز شد. آن روز زنی به دادگاه رفت و گفت شب گذشته مردی ناشناس او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

زن جوان در توضیح این ماجرا اظهار داشت: نیمه شب، تک و تنها با خواهرم در خانه بودیم. در حالی که خواب بودیم با سروصدایی که ایجاد شد از خواب بیدار شده و ناگهان متوجه پسری شدیم که بالای سرمان ایستاده بود.زن جوان ادامه داد: مرد جوان تهدید کرد که اگر کوچکترین سر و صدایی بکنیم ما را می کشد. سپس دست ها و پاهایمان را بست. وحشت كرده بودیم و با گریه التماس می كردیم كه رهایمان كند اما او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از سرقت طلا و مقادیری وجه نقد از منزل فرار کرد.

او مرا تهدید كرد كه اگر شكایت كنم و موضوع را به خانواده ام بگویم، فیلم هایی که از من گرفته را پخش می كند و آبرویم را می برد. فیلم را كه دیدم وحشتم بیشتر شد. او گفت كسی جرأت ندارد از وی شكایت كند.

با اظهارات این زن جوان، بازپرس تیمی از كارآگاهان پلیس آگاهی را مأمور شناسایی و دستگیری مرد شیطان صفت كرد. شاکی، مشخصات متهم را چهره نگاری کرد. از سوی دیگر مأموران با كمك وی توانستند به چهره فرضی متهم دست یابند كه مطابقت تصویر چهره نگاری شده با عكس های مجرمان سابقه دار، نخستین سرنخ را در اختیار كارآگاهان گذاشت.

به این ترتیب وی چندی قبل دستگیر شد اما با وجود اینكه شاکی او را شناسایی كرد، جرمش را انكار و مدعی شد بی گناه است.

در چنین شرایطی بازپرس جنایی برای وی قرار صادر و پرونده به دادگاه کیفری فارس ارسال شد. در جلسه دادگاه متهم اقرار كرد كه از طریق کانال کولر وارد منزل زن جوان شده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

متهم در ادامه جلسه دادگاه بیان کرد: شب حادثه از طریق کانال کولر که در پنجره منزل جانمایی شده بود وارد آنجا شده و با اطمینان از اینکه فقط دو زن در منزل هستند قصد داشتم نقشه خود را عملی کنم.

آنها خواب بودند اما از سروصدای من بیدار شدند. پس از ورود به منزل، دست و پای هردو و دهانشان را بستم سپس یکی از آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و با سرقت طلا و پول از محل متواری شدم.

بدین ترتیب ختم جلسه رسیدگی اعلام و هیات قضایی دادگاه کیفری، متهم را به اعدام محکوم کرد. با اعتراض به حکم صادره، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و این حکم به تایید رسید.