فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش قسطی ایران خودرو ۹۸

فروش اقساطی ایران خودرو شامل دو محصول دوگانه سوز و بنزینی سمند ef7 و پژو 405 آغاز شد. شرایط و قیمت فروش قسطی محصولات ایران خودرو را در ادامه این خبر می خوانید.
تاریخ انتشار : 11 تیر 1398

شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( سمند ef7 ، پژو 405 ) 

فرارو:فروش اقساطی و فوری 3 محصول ایران خودرو ساعت 11 صبح امروز سه شنبه آغاز خواهد شد. 

در این طرح فروش پژو 405 SLX با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان، سمند EF7 دوگانه سوز با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان و پژو 405 دوگانه سوز با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان به فروش می رسد.

شرایط و قیمت فروش اقساطی سمند ef7 دوگانه سوز و پژو 405

فروش قسطی ایران خودرو ۹۸

 جدول شرایط (پیش پرداخت و چک ) و قیمت فروش قسطی ایران خودرو

البته در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. 

از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد. 

ضمنا چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی های در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

سایر شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

فروش قسطی سمند ef7

شرایط و ضوابط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

انتهای پیام/م

شرایط و قیمت فروش اقساطی محصولات ایران خودرو 98


برچسب ها: فروش اقساطی ایران خودرو ، فروش قسطی ایران خودرو ۹۸ ، فروش قسطی سمند ef7 ، فروش قسطی پژو 405 ،